Itrans - Грузоперевозки. Перевозка грузов. Грузовые перевозки. Доставка грузов. Автоперевозки.

Предлагаем Вашему вниманию статью на тему: Українська майстерня презентує свою першу апсайклінг-колекцію Urban Camouflage

itrans.kiev.ua info@itrans.kiev.ua
  Вход в систему
Логин:
Пароль:
Регистрация
Восстановить пароль

  Сайт-Лидер
Грузоперевозки по Украине
Каталог сайтов  

  Последние Новости    
Принтер Honeywell PC42t
Настольный принтер Honeywell E-Class Mark III
Многофункциональное решение Honeywell PC43K
Промышленный принтер Honeywell M-Class Mark II
Промышленный принтер этикеток Honeywell PX940
Архив

  Автопродажа
Прокат микроавтобусов Ford transit 2006 г. Украина Киев
Продам джип Lexus RX350 2017 г. Украина Ukraine
Продам машину Toyota corolla 2017 г. Украина Ukraine
Куплю машину АВТОВЫКУП. АВТОВЫКУП. 1990 - 2021 г. Украина Киев и область
Продам машину Mercedes C-Class W202 C250T 2016 г. Украина kiev
Продам джип Toyota Highlander 2018 г. Украина Ukraine

  Доска объявлений
Sas
Cvnnskzm
Rjrqtsnk
Интернетмагазин для специалистов ногтево.
Ebdsfegvfdblandbtjtaumpa
Trzqcngj

  Новые сайты
Franzthofs
Quincyson
Evaprolf
Jeffreyguh
Booprolf
QromImmew

Новости компанийДобавить новость    Регистрация   
Архив
[2021-09-11]  Українська майстерня презентує свою першу апсайклінг-колекцію Urban Camouflage

Цифрова епоха дає сучасній людині безліч переваг й доступ до будь-якої інформації у будь-який момент будь-де. Та при цьому диктує свої умови, адже процес збору даних відбувається невпинно. Кожний пошуковий запис, лайк чи сказане слово - записується, аналізується й застосовується. Цифровий слід тепер розповідає про людину більше, ніж вона сама про себе знає. Це створює тиск, дискомфорт й відбирає відчуття приватності.
“Колекція “Міський камуфляж” актуалізує питання збереження приватності сучасної людини та створення комфортного середовища. Ми вважаємо, що одяг - це не просто набір тканин і швів, одяг - це творчість, мистецтво, майстерність. Одяг має розповідати історію свого носія, наповнювати його життя смислами, створювати комфорт і допомагати знаходити баланс у новій реальності. Ми пропагуємо ідеї апсайклінгу й вторинного використання, тож колекцію створено з вживаних матеріалів. Уже традиційно, для показу ми обрали формат мініфільму (перший мініфільм майстерні можна глянути тут). Цього разу - це постапокаліптична історія про те, як люди ховаються від “великого брата” в місті, застосувавши наш камуфляж, і створюють собі безпечне середовище для життя, оточившись однодумцями”, - описує колекцію та подію Олена Клочко, засновниця майстерні.
Онлайн-показ відбудеться 13 вересня о 20:00 у прямому ефірі у Інстаграмі та Фейсбуці команди й за посиланням: https://youtu.be/560HNv3Txn0. Зберігайте фб-подію, щоб точно не пропустити: https://fb.me/e/SmA6SFBB.
Для створення колекції команда використала як традиційні техніки роботи із одягом, так і аерографію, цифровий та шовкотрафаретний друк. До команди увійшли митці, дизайнери, ілюстратори: Олена Клочко, Євген Меркуш, Єгор Стрелков, Віталій Агапєєв, Андрій Соболєв.
Майстерню заснували у 2021 році як відповідь на актуальні запити українців щодо свідомого споживання й мінімалізму. Команда пропагує ідеї апсайклінгу й вторинного використання, а також створює комікси про свідоме споживання, у яких герої борються із злом фаст-фешну: https://docs.google.com/document/d/1JChzUXjE5jl8RaSp8R2pB3k21W-znvlI19gp1jf69nE/edit?usp=sharing.
call


Перейти на главную: Доставка грузов

Купить товары для красоты и здоровья с доставкой по Украине - Интернет-магазин ezo-market.com.ua


 
   Напоминаем, новость может добавить каждый желающий абсолютно бесплатно. Администрация сайта не несет ответственность за размещенную информацию.