Itrans - Грузоперевозки. Перевозка грузов. Грузовые перевозки. Доставка грузов. Автоперевозки.

Предлагаем Вашему вниманию статью на тему: Говорить HR: чого компанії вартуватиме демотивований співробітник або чому в EDIN розвивають корпоративну культуру

itrans.kiev.ua info@itrans.kiev.ua
  Вход в систему
Логин:
Пароль:
Регистрация
Восстановить пароль

  Сайт-Лидер
Грузоперевозки по Украине
Каталог сайтов  

  Последние Новости    
Автоматический детектор российских рублей DORS 200
Универсальный просмотровый детектор DORS 1250
Счетчик банкнот PRO 40U NEO
Детектор банкнот PRO 4 LED
Детектор банкнот автомат MONIRON MOBILE
Архив

  Автопродажа
Продам джип Lexus RX350 2017 г. Украина Ukraine
Продам машину Toyota Camry 2017 г. Украина Ukraine
Продам джип Hyundai santa fe 2017 г. Россия moscow
Продам машину Toyota corolla 2017 г. Украина Ukraine
Продам джип Toyota Yaris 2016 г. Россия moscow
Продам минивэн Toyota Sienna 2017 г. Украина ukrain

  Доска объявлений
Xouksjhb
Video nezaret sistemleri
Tehlukesizlik kamerasinin satisi
Ppsgavic
Uzle kecid biometric sistemi
Kartli kecid sistemi bakida

  Новые сайты
RamEnesk
does hemp oil contain cbd
Nickprolf
Nickprolf
Kiaprolf
Jasonprolf

Новости компанийДобавить новость    Регистрация   
Архив
[2020-07-28]  Говорить HR: чого компанії вартуватиме демотивований співробітник або чому в EDIN розвивають корпоративну культуру

"Так, ми всі знаємо цей вислів - незамінних людей немає. Але, компанія, чиї співробітники мотивовані на кращий результат, в рази сильніше своїх конкурентів.

Дуже помилкова думка, що тільки компанія визначає чи підходить їй кандидат. Кандидати теж оцінюють роботодавця, роблять висновки і несуть їх в маси. Думка співробітників про підприємство складається з багатьох складових - взаємини з колегами, політика керівництва, розвиток кадрів, програми лояльності.

Підхід нашої компанії до підвищення залученості співробітників включає в себе безкоштовне навчання і розвиток персоналу, системний процес адаптації і наставництва. Ми проводимо корпоративні заходи і пропонуємо колегам брати активну участь в соціальних та благодійних проектах. У нас розвинена корпоративна культура: принцип відкритості, взаємодопомога, менторство, обмін досвідом, єдині цінності. " - розповідає Ірина.

Компанія надає послуги величезній кількості підприємств в Україні. Співробітники, напевно, вигорають через велику завантаженість. Що або хто допомагає їм відновлюватися?

"Ніхто не застрахований від вигорання. Причини можуть бути різні, і не завжди це стосується тільки роботи. Часто впливають зовнішні, особисті фактори. Для того, щоб розуміти настрій співробітників, ми на постійній основі проводимо дослідження рівня задоволеності компанією. Окремо організовуємо зустрічі one to one - співробітник + керівник, в рамках яких обговорюються можливі труднощі, переживання і методи боротьби зі складнощами. Дуже намагаємося стежити, щоб дотримувався work-life balance, хоча і розуміємо, що кожен сам розставляє пріоритети і межі, в залежності від своїх цілей "- коментує Ірина.


Богдана


Перейти на главную: Доставка грузов

Купить товары для красоты и здоровья с доставкой по Украине - Интернет-магазин ezo-market.com.ua


 
   Напоминаем, новость может добавить каждый желающий абсолютно бесплатно. Администрация сайта не несет ответственность за размещенную информацию.