Itrans - Грузоперевозки. Перевозка грузов. Грузовые перевозки. Доставка грузов. Автоперевозки.

Предлагаем Вашему вниманию статью на тему: Яблуку ніде впасти: проблеми складської логістики в Україні

itrans.kiev.ua info@itrans.kiev.ua
  Вход в систему
Логин:
Пароль:
Регистрация
Восстановить пароль

  Сайт-Лидер
Грузоперевозки по Украине
Каталог сайтов  

  Последние Новости    
Терминал сбора данных Honeywell CT40
Настольный термотрансферный принтер PC42t
Сканер Honeywell Xenon™ 1902g-bf
В Україні з"явиться платіжна карта від мобіль.
Сканер Honeywell 1452g
Архив

  Автопродажа
Продам машину Acura TLX 2016 г. Украина Харьков
Продам минивэн Toyota Sienna 2017 г. Украина ukraine
Продам машину Ford Fusion 2013 г. Украина Киев
Продам машину Toyota corolla 2017 г. Украина Ukraine
Продам машину Ford Focus 2009 г. Чехия Прага
Продам джип Lexus RX350 2017 г. Украина Ukraine

  Доска объявлений
Free games online slots jfdjvchanihj
Ktod
Teuxaelu
Ylzs
Ziievnqj
Vxscwfuo

  Новые сайты
Miaprolf
byyElisp
necSmite
TypeIcen
nbnFlace
bbnadusa

Новости компанийДобавить новость    Регистрация   
Архив
[2019-03-20]  Яблуку ніде впасти: проблеми складської логістики в Україні

EDI-провайдер EDIN повідомляє про значні зміни у галузі складської логістики. Для складів темні часи скінчилися - сьогодні вони в дефіциті. Якщо в 2015-2016 рр. вакантність складських приміщень була 10-15%, то за даними NAI Ukraine в 2018 році пустими залишилося всього 2,8%. Ще кілька років тому вартість оренди була мінімальною і складала 2$/м2, сьогодні ж власники вимагають 3,5-5$/м2.

Попит на складські приміщення в Україні почав активно зростати з 2017 року. Консалтингова компанія СBRE відмітила, що найбільша кількість орендована роздрібними мережами - 63%. Також актуальними стали приміщення класу “А”, вакантність яких складала раніше 30-35%. Такий ріст попиту пояснюють економічним оживленням у країні.

Сьогодні в Україні загальна площа складських приміщень займає 2,4 млн м2, з яких 75% знаходиться в Києві та області. У інших регіонах країни складів не вистачає. Але експерти вважають, що, не зважаючи на актуальність, будувати нові приміщення почнуть не раніше ніж за кілька років, коли орендні ставки зростуть на 30-50%.

Також існує проблема специфікації. Певні види товарів потребують спеціальних умов доставки та зберігання: способи відгрузки, технологічне оснащення, температурний режим. Наприклад, склади-холодильники мають бути оснащені спеціальним обладнанням для підтримання у приміщенні мінусової температури, а склади для товарів з фізико-хімічними особливостями потребують створення спеціальних конструкцій будівель та техніки. Отже, якщо розподілити склади за призаченням, то їх число не відповідає фактичній кількості товарів за відповідною специфікацією.

Якщо взяти тип складів з різними температурними режимами, то низькотемпературні приміщення за своєю кількістю складають 78,2%, а середньотемпературні - 8,9%, в яких зберігаються овочі, фрукти, квіти, м`ясо та молочні продукти. І хоча такі товари швидко псуються та постійно виробляються, проте в масштабах цілої країни настільки малий відсоток - проблема для складської логістики.

https://edi-n.com/


Перейти на главную: Доставка грузов

Купить товары для красоты и здоровья с доставкой по Украине - Интернет-магазин ezo-market.com.ua


 
   Напоминаем, новость может добавить каждый желающий абсолютно бесплатно. Администрация сайта не несет ответственность за размещенную информацию.