Itrans - Грузоперевозки. Перевозка грузов. Грузовые перевозки. Доставка грузов. Автоперевозки.

Предлагаем Вашему вниманию статью на тему: AI-технології в ритейлі: що очікує онлайн-торгівлю

itrans.kiev.ua info@itrans.kiev.ua
  Вход в систему
Логин:
Пароль:
Регистрация
Восстановить пароль

  Сайт-Лидер
Грузоперевозки по Украине
Каталог сайтов  

  Последние Новости    
Надежная платформа ZEBRA L10 для планшетных ПК
Носимый терминал серии WT41N0
Сканер-кольцо ZEBRA RS6000 Bluetooth
Заправка картриджей Киев ТОВ ЗАУБЕР-УКРАЇНА
Киевcтар включил связь 4G в харьковском метро
Архив

  Автопродажа
Продам джип Lexus RX350 2017 г. Украина Ukraine
Продам машину Lexus ES350 2017 г. Украина ukraine
Продам машину Toyota corolla 2017 г. Украина Ukraine
Куплю джип BMW X5 2017 - 2019 г. Украина Odesa
Продам автобус Toyota Land Cruiser Prado 2017 г. Туркменистан Asghabat
Продам машину BMW 320 2009 г. Украина Луцк

  Доска объявлений
Lkxrvuyu
Cialisdapoxetine generic rox
Uagyitkx
Cialis super active side effects rox
Lgqxfbrm
Viagra online sfcexhigozub

  Новые сайты
TerryZek
Bryantges
Miloslavastorp
Miloslavastorp
Alanprolf
orthodNeike

Новости компанийДобавить новость    Регистрация   
Архив
[2019-02-28]  AI-технології в ритейлі: що очікує онлайн-торгівлю

Згідно прогнозам компанії з ринкових досліджень Statista, у 2021 році сума онлайн-продажів збільшиться на 76% порівняно з 2018 роком. А це значить, що конкуренція росте і для прогресу, або хоча б збереження своїх доходів, потрібно долучати інноваційні рішення, що сприятимуть залученню клієнтів. Сьогодні - це АІ-технології.

Як штучний інтелект пропонує ритейлу збільшити продажі в онлайні

Чат бот - персональний продавець-консультант

Якщо в офлайновому магазині ми бачимо товар, можемо приміряти його та ще й проконсультуватися зі спеціалістом, то маркетплейс в інтернеті нам цього не пропонує. Точніше, не пропонував. Сьогодні з допомогою чат ботів та АІ-консультантів покупець може придбати ідеальний для нього товар. Програма ставить ряд запитань, які допомагають підшукати необхідну річ: “Якого кольору сорочку ви бажаєте?”, “Якому стилю віддаєте перевагу?”. Після, онлайн-консультант за заданими параметрами покупця відскановує сотні продуктів і пропонує найбільш відповідний його запитам товар.


Продавати через...браслет

Фітнес-трекери, смарт-годинники та інші електронні аксесуари - це ще один спосіб відфільтрувати цільову аудиторію. Враховуючи ріст популярності таких гаджетів, вони стануть ще одними “супутниками” у розвитку e-commerce. Вони можуть збирати справді цінну інформацію про своїх власників - коли, де і який саме товар вони розглядають чи споживають.

Фотофільтр

Не завжди словами легко пояснити, а в пошуковиках і знайти. Враховуючи величезну кількість пропозицій в е-мережі, потрібна річ може просто не відшукати свого покупця. АІ-технології пропонують просте рішення - пошук за зображенням. Цей спосіб вже застосували Ebay, Google, Amazon та інші великі компанії. Штучний інтелект розпізнає завантажене юзером зображення і пропонує максимально схожі варіанти. Фільтрація відбувається шляхом первинного відсортовування картинки при додаванні на сервіс у відповідні теги.

Адаптація контенту під індивідуальні запити

AI-технології відстежують поведінку відвідувача на сайті: в які розділи він заходить, де затримується найдовше. За зібраними даними вибудовується алгоритм індивідуальних рекомендацій для кожного клієнта. Також є програми, що самостійно модерують контент, доповнюючи та покращуючи його.

Для e-commerce така можливість - це двостороннє вирішення питання. З одного боку, майданчик затримує покупця релевантними пропозиціями, продажі збільшуються. З іншого - нівелюється потреба утримання фізичної служби підтримки даного напряму.

Голосовий пошук

За допомогою розпізнавання голосових запитів, користувачам тепер взагалі не доведеться витрачати час на ручний пошук необхідного продукту. Такий сервіс на базі АІ-технологій вже застосували мережі Amazon та американський Walmart. Представникам e-commerce, які першими встигнуть застосувати голосового помічника, прогнозують величезний ривок в онлайн-продажах. Це буде один з найзручніших способів покупки в Інтернеті, оскільки користувачі матимуть змогу займатися шопінгом, не відриваючись від своїх справ.

Богдана https://edi-n.com


Перейти на главную: Доставка грузов

Купить товары для красоты и здоровья с доставкой по Украине - Интернет-магазин ezo-market.com.ua


 
   Напоминаем, новость может добавить каждый желающий абсолютно бесплатно. Администрация сайта не несет ответственность за размещенную информацию.