Itrans - Грузоперевозки. Перевозка грузов. Грузовые перевозки. Доставка грузов. Автоперевозки.

Предлагаем Вашему вниманию статью на тему: Ярослав Гадзало: Ізраїльський досвід ведення сільського господарства — приклад симбіозу науки і виробництва

itrans.kiev.ua info@itrans.kiev.ua
  Вход в систему
Логин:
Пароль:
Регистрация
Восстановить пароль

  Сайт-Лидер
Грузоперевозки по Украине
Каталог сайтов  

  Последние Новости    
Терминал сбора данных Zebra TC25
Киевcтар включил 4G еще в 112 населенных пунктах
Абоненти Київстар допомогли Національній поліції У.
Сканер штрих-кода ZEBRA DS4308
Киевстар внедряет NB- IoT *
Архив

  Автопродажа
Продам минивэн Chrysler гранд вояджер SE 2005 г. Швеция Arboga
Продам лимузин BMW Любой модели 2016 г. Австрия Вена
Куплю джип Toyota RAV4 2017 г. Таджикистан Dushanbe
Продам минивэн Toyota previa 2005 г. Польша Warszawa
Продам машину Daewoo Nexia 2007 г. Украина Буча
Продам джип Lexus RX350 2017 г. Украина Ukraine

  Доска объявлений
Jmboghiw
Cvwejwain
Oqqnzgta
Gxipjcve
Dhgbreldpif
Fbfeuljy

  Новые сайты
bdtBreld
unfabeta
bfhadusa
IvanovAsafii1989storp
JustinHinly
dyetjest

Новости компанийДобавить новость    Регистрация   
Архив
[2019-02-12]  Ярослав Гадзало: Ізраїльський досвід ведення сільського господарства — приклад симбіозу науки і виробництва
Ярослав Гадзало: Ізраїльський досвід ведення сільського господарства — приклад симбіозу науки і виробництваДелегація Національної академії аграрних наук України відвідала з робочим візитом Ізраїль з метою ознайомлення з напрямами науково-інноваційного розвитку. Про це повідомив Президент НААН Ярослав Гадзало.

Українська делегація відвідала Ізраїль на запрошення Асоціації підприємств промисловості. «Ми мали можливість ознайомитися з передовими технологіями в рослинництві, тваринництві, землеробстві у закритому грунті тощо. Звісно, нам є чому вчитися в ізраїльських колег, вони активно використовують наукові дослідження у виробництві, впроваджують IT-технології. Площа Ізраїля дорівнює Львівській області і тим не менш держава повністю забезпечує власний 9-мільйонний народ продуктами харчування та ще реалізує продукцію в світі на рівні 2-3 мільярдів», — повідомив Ярослав Гадзало.

Зокрема, українські науковці відвідали інтенсивні сади, середні та міні-комплекси для переробки молока, тваринницькі комплекси. Ознайомилися з вирощуванням полуниці у відкритому та захищеному грунті, винограду, технологіями інтенсивного риборозведення, технологією вирощування овочів і зелені у теплицях з використанням аеропоніки. Відвідали також міжнародний центр з підвищення кваліфікації фахівців сільського господарства (MATC) Міністерства закордонних справ Ізраїля. Крім того, ми взяли участь у семінарі «Консультативна служба та її вплив на розвиток агропромислового комплексу».

Сторони обговорили можливість започаткувати в центрах міжнародного співробітництва Ізраїля спеціалізоване навчання і стажування спеціалістів і представників бізнесу, зокрема фахівців з молочного скотарства, рослинництва закритого і відкритого ґрунту, промислової очистки стічних вод, організації сільських територій тощо.

«Багато нюансів потрібно вивчати і брати за приклад — підходи до виробництва, пріоритети, жорстко дотримуватися технологій, які пропонують науковці, і тоді буде результат», — наголосив Ярослав Гадзало.

Перейти на главную: Доставка грузов

Купить товары для красоты и здоровья с доставкой по Украине - Интернет-магазин ezo-market.com.ua


 
   Напоминаем, новость может добавить каждый желающий абсолютно бесплатно. Администрация сайта не несет ответственность за размещенную информацию.