Itrans - Грузоперевозки. Перевозка грузов. Грузовые перевозки. Доставка грузов. Автоперевозки.

Предлагаем Вашему вниманию статью на тему: Ярослав Гадзало: Ізраїльський досвід ведення сільського господарства — приклад симбіозу науки і виробництва

itrans.kiev.ua info@itrans.kiev.ua
  Вход в систему
Логин:
Пароль:
Регистрация
Восстановить пароль

  Сайт-Лидер
Грузоперевозки по Украине
Каталог сайтов  

  Последние Новости    
Наружная и интерьерная реклама КП Киевспецбуд
Мобильный компьютер Honeywell Dolphin CK65
Терминал сбора данных Honeywell (Metrologic) Tecto.
Терминал сбора данных Honeywell Dolphin CT60
Сканер штрихового кода Metrologic MK9590
Архив

  Автопродажа
Продам джип Lexus RX350 2017 г. Украина Ukraine
Продам машину Toyota corolla 2017 г. Украина Ukraine
Продам джип Honda CR-V 2018 г. Украина lyviv
Продам джип Toyota Любой модели 2016 г. Украина rusia
Продам мотоцикл Любое авто Любой модели 2008 г. Украина Днипро
Продам машину Hyundai sonata 2016 г. Украина ukraine

  Доска объявлений
Enfxzddd
Hydra зеркало
Hvgocmai
Vtlqmjmh
Suhnuzty
Hnipkqhc

  Новые сайты
fvbhKnibe
bsglSmite
mhllspods
Наружная и интерьерная реклама КП Киевспецбуд
Ремонт компьютеров и ноутбуков Комп-Сервис Киев
moto-rv. club - електро скутери та електро мопеди у.

Новости компанийДобавить новость    Регистрация   
Архив
[2019-02-12]  Ярослав Гадзало: Ізраїльський досвід ведення сільського господарства — приклад симбіозу науки і виробництва
Ярослав Гадзало: Ізраїльський досвід ведення сільського господарства — приклад симбіозу науки і виробництваДелегація Національної академії аграрних наук України відвідала з робочим візитом Ізраїль з метою ознайомлення з напрямами науково-інноваційного розвитку. Про це повідомив Президент НААН Ярослав Гадзало.

Українська делегація відвідала Ізраїль на запрошення Асоціації підприємств промисловості. «Ми мали можливість ознайомитися з передовими технологіями в рослинництві, тваринництві, землеробстві у закритому грунті тощо. Звісно, нам є чому вчитися в ізраїльських колег, вони активно використовують наукові дослідження у виробництві, впроваджують IT-технології. Площа Ізраїля дорівнює Львівській області і тим не менш держава повністю забезпечує власний 9-мільйонний народ продуктами харчування та ще реалізує продукцію в світі на рівні 2-3 мільярдів», — повідомив Ярослав Гадзало.

Зокрема, українські науковці відвідали інтенсивні сади, середні та міні-комплекси для переробки молока, тваринницькі комплекси. Ознайомилися з вирощуванням полуниці у відкритому та захищеному грунті, винограду, технологіями інтенсивного риборозведення, технологією вирощування овочів і зелені у теплицях з використанням аеропоніки. Відвідали також міжнародний центр з підвищення кваліфікації фахівців сільського господарства (MATC) Міністерства закордонних справ Ізраїля. Крім того, ми взяли участь у семінарі «Консультативна служба та її вплив на розвиток агропромислового комплексу».

Сторони обговорили можливість започаткувати в центрах міжнародного співробітництва Ізраїля спеціалізоване навчання і стажування спеціалістів і представників бізнесу, зокрема фахівців з молочного скотарства, рослинництва закритого і відкритого ґрунту, промислової очистки стічних вод, організації сільських територій тощо.

«Багато нюансів потрібно вивчати і брати за приклад — підходи до виробництва, пріоритети, жорстко дотримуватися технологій, які пропонують науковці, і тоді буде результат», — наголосив Ярослав Гадзало.

Перейти на главную: Доставка грузов

Купить товары для красоты и здоровья с доставкой по Украине - Интернет-магазин ezo-market.com.ua


 
   Напоминаем, новость может добавить каждый желающий абсолютно бесплатно. Администрация сайта не несет ответственность за размещенную информацию.