Itrans - Грузоперевозки. Перевозка грузов. Грузовые перевозки. Доставка грузов. Автоперевозки.

Предлагаем Вашему вниманию статью на тему: Ольга Ведутенко з однодумцями гальмують розвиток Крюківщини

itrans.kiev.ua info@itrans.kiev.ua
  Вход в систему
Логин:
Пароль:
Регистрация
Восстановить пароль

  Сайт-Лидер
Грузоперевозки по Украине
Каталог сайтов  

  Последние Новости    
Терминал сбора данных Zebra TC25
Киевcтар включил 4G еще в 112 населенных пунктах
Абоненти Київстар допомогли Національній поліції У.
Сканер штрих-кода ZEBRA DS4308
Киевстар внедряет NB- IoT *
Архив

  Автопродажа
Продам минивэн Chrysler гранд вояджер SE 2005 г. Швеция Arboga
Продам лимузин BMW Любой модели 2016 г. Австрия Вена
Куплю джип Toyota RAV4 2017 г. Таджикистан Dushanbe
Продам минивэн Toyota previa 2005 г. Польша Warszawa
Продам машину Daewoo Nexia 2007 г. Украина Буча
Продам джип Lexus RX350 2017 г. Украина Ukraine

  Доска объявлений
Oqqnzgta
Gxipjcve
Dhgbreldpif
Fbfeuljy
Dvevrlin
Vdxpsftf

  Новые сайты
bdtBreld
unfabeta
bfhadusa
IvanovAsafii1989storp
JustinHinly
dyetjest

Новости компанийДобавить новость    Регистрация   
Архив
[2019-01-30]  Ольга Ведутенко з однодумцями гальмують розвиток Крюківщини
Ольга Ведутенко з однодумцями гальмують розвиток КрюківщиниВ Києво-Святошинському районі Київської області в с. Крюківщина відбуваються події, що змушують замислитись над тим, чи завжди діяльність активістів спрямована на захист інтересів населеного пункту та його мешканців, – повідомляє у соцмережі facebook мешканець Крюківщини Юрий Васильевич Микуляк. та у цьому спробували розібратись журналісти kievtime.

“Так, безвідповідальність, недалекоглядність та власні корисливі інтереси групи крюківщинських активістів на чолі з Ольгою Ведутенко призвели до повного гальмування соціально-економічного розвитку села.Посилаючись на невдале, відповідно до Генерального плану поєднаного з детальним планом території, розміщення кладовища, яке було запроектовано близько 15 років тому, вони виборюють скасування зазначеної містобудівної документації, не беручи до уваги низку інших – надважливих для місцевої громади питань.

По-перше, Генпланом передбачено будівництво державних закладів освіти – дитячого садочку та школи, на 80 та 800 місць відповідно, що, у зв’язку з кількістю населення, є вкрай актуальним для Крюківщини, де діє лише один садок на 280 місць та одна старенька школа розрахована на навчання лише 750 учнів. Так, сьогодні через брак вільних місць батьки дошкільнят змушені шукати альтернативні місця влаштування дітей в інших населених пунктах, а школа, попит на яку є вдвічі більшим за пропозицію, працює в дві зміни. І кількість малечі в Крюківщині невпинно зростає…По-друге, значущим є створення паркових зон на території села у відповідності до встановлених норм ступеню озеленення. У Генплані запроектовано два парки – на території ЖК «Благород» та ЖК «Євромісто» загальною площею 22,34 га, при існуючих на сьогодні 3,00 га.Окрім того, безперечною перевагою в сучасному сьогоденні є й прокладання каналізаційної мережі, що значно наблизить Крюківщину до цивілізації, залишивши в минулому вигрібні ями, та усуне негативний вплив забруднених стоків на ґрунтові води, які прямують в колодязі, озера та річки.

Мабуть, не варто вказувати і на необхідність зведення власного пожежного ДЕПО, що збільшить рівень безпеки села.

Також, слід врахувати, що саме Генплан мав би вирішити низку проблем власників будівель кооперативу «Удачний», зокрема питання доріг та проїздів.

Але ініціаторів скасування Генплану турбує лише кладовище, хоча ні – не лише… Інакше як пояснити той факт, що вони звернулись до суду з проханням, у якості забезпечення позову, до вирішення справи по суті, заборонити вчиняти розробку та затвердження ДПТ, а також проектування каналізації, яке знаходилось на завершальній стадії розробки?!

Окрім того незрозуміло, чому ці борці не приймали участі в громадських обговореннях Генплану, ще тоді не вносили аргументованих пропозицій стосовно внесення змін до нього, не обтяжували себе присутністю під час розробки та затвердження ДПТ, що є складовою частиною Генплану села тощо.

Куди легшим для них виявилось, під приводом боротьби за перенесення кладовища, зібрати з необачливих та довірливих громадян гроші та абсолютно свідомо влаштувати судову тяганину лише з однією метою – змусити іншу сторону «домовлятися». І, звісно ж, не про кладовище…”

Перейти на главную: Доставка грузов

Купить товары для красоты и здоровья с доставкой по Украине - Интернет-магазин ezo-market.com.ua


 
   Напоминаем, новость может добавить каждый желающий абсолютно бесплатно. Администрация сайта не несет ответственность за размещенную информацию.