Itrans - Грузоперевозки. Перевозка грузов. Грузовые перевозки. Доставка грузов. Автоперевозки.

Предлагаем Вашему вниманию статью на тему: Ольга Ведутенко з однодумцями гальмують розвиток Крюківщини

itrans.kiev.ua info@itrans.kiev.ua
  Вход в систему
Логин:
Пароль:
Регистрация
Восстановить пароль

  Сайт-Лидер
Грузоперевозки по Украине
Каталог сайтов  

  Последние Новости    
Наружная и интерьерная реклама КП Киевспецбуд
Мобильный компьютер Honeywell Dolphin CK65
Терминал сбора данных Honeywell (Metrologic) Tecto.
Терминал сбора данных Honeywell Dolphin CT60
Сканер штрихового кода Metrologic MK9590
Архив

  Автопродажа
Продам джип Lexus RX350 2017 г. Украина Ukraine
Продам машину Toyota corolla 2017 г. Украина Ukraine
Продам джип Honda CR-V 2018 г. Украина lyviv
Продам джип Toyota Любой модели 2016 г. Украина rusia
Продам мотоцикл Любое авто Любой модели 2008 г. Украина Днипро
Продам машину Hyundai sonata 2016 г. Украина ukraine

  Доска объявлений
Hydra зеркало
Hvgocmai
Vtlqmjmh
Suhnuzty
Hnipkqhc
Elzdyxhs

  Новые сайты
fvbhKnibe
bsglSmite
mhllspods
Наружная и интерьерная реклама КП Киевспецбуд
Ремонт компьютеров и ноутбуков Комп-Сервис Киев
moto-rv. club - електро скутери та електро мопеди у.

Новости компанийДобавить новость    Регистрация   
Архив
[2019-01-30]  Ольга Ведутенко з однодумцями гальмують розвиток Крюківщини
Ольга Ведутенко з однодумцями гальмують розвиток КрюківщиниВ Києво-Святошинському районі Київської області в с. Крюківщина відбуваються події, що змушують замислитись над тим, чи завжди діяльність активістів спрямована на захист інтересів населеного пункту та його мешканців, – повідомляє у соцмережі facebook мешканець Крюківщини Юрий Васильевич Микуляк. та у цьому спробували розібратись журналісти kievtime.

“Так, безвідповідальність, недалекоглядність та власні корисливі інтереси групи крюківщинських активістів на чолі з Ольгою Ведутенко призвели до повного гальмування соціально-економічного розвитку села.Посилаючись на невдале, відповідно до Генерального плану поєднаного з детальним планом території, розміщення кладовища, яке було запроектовано близько 15 років тому, вони виборюють скасування зазначеної містобудівної документації, не беручи до уваги низку інших – надважливих для місцевої громади питань.

По-перше, Генпланом передбачено будівництво державних закладів освіти – дитячого садочку та школи, на 80 та 800 місць відповідно, що, у зв’язку з кількістю населення, є вкрай актуальним для Крюківщини, де діє лише один садок на 280 місць та одна старенька школа розрахована на навчання лише 750 учнів. Так, сьогодні через брак вільних місць батьки дошкільнят змушені шукати альтернативні місця влаштування дітей в інших населених пунктах, а школа, попит на яку є вдвічі більшим за пропозицію, працює в дві зміни. І кількість малечі в Крюківщині невпинно зростає…По-друге, значущим є створення паркових зон на території села у відповідності до встановлених норм ступеню озеленення. У Генплані запроектовано два парки – на території ЖК «Благород» та ЖК «Євромісто» загальною площею 22,34 га, при існуючих на сьогодні 3,00 га.Окрім того, безперечною перевагою в сучасному сьогоденні є й прокладання каналізаційної мережі, що значно наблизить Крюківщину до цивілізації, залишивши в минулому вигрібні ями, та усуне негативний вплив забруднених стоків на ґрунтові води, які прямують в колодязі, озера та річки.

Мабуть, не варто вказувати і на необхідність зведення власного пожежного ДЕПО, що збільшить рівень безпеки села.

Також, слід врахувати, що саме Генплан мав би вирішити низку проблем власників будівель кооперативу «Удачний», зокрема питання доріг та проїздів.

Але ініціаторів скасування Генплану турбує лише кладовище, хоча ні – не лише… Інакше як пояснити той факт, що вони звернулись до суду з проханням, у якості забезпечення позову, до вирішення справи по суті, заборонити вчиняти розробку та затвердження ДПТ, а також проектування каналізації, яке знаходилось на завершальній стадії розробки?!

Окрім того незрозуміло, чому ці борці не приймали участі в громадських обговореннях Генплану, ще тоді не вносили аргументованих пропозицій стосовно внесення змін до нього, не обтяжували себе присутністю під час розробки та затвердження ДПТ, що є складовою частиною Генплану села тощо.

Куди легшим для них виявилось, під приводом боротьби за перенесення кладовища, зібрати з необачливих та довірливих громадян гроші та абсолютно свідомо влаштувати судову тяганину лише з однією метою – змусити іншу сторону «домовлятися». І, звісно ж, не про кладовище…”

Перейти на главную: Доставка грузов

Купить товары для красоты и здоровья с доставкой по Украине - Интернет-магазин ezo-market.com.ua


 
   Напоминаем, новость может добавить каждый желающий абсолютно бесплатно. Администрация сайта не несет ответственность за размещенную информацию.