Itrans - Грузоперевозки. Перевозка грузов. Грузовые перевозки. Доставка грузов. Автоперевозки.

Предлагаем Вашему вниманию статью на тему: Вперше в Україні відбувся столярний фестиваль REMESLO

itrans.kiev.ua info@itrans.kiev.ua
  Вход в систему
Логин:
Пароль:
Регистрация
Восстановить пароль

  Сайт-Лидер
Грузоперевозки по Украине
Каталог сайтов  

  Последние Новости    
Виртуальная мобильная АТС Киевстар научилась анали.
Ювелирная выставка «Jeweler online»
Ookla: Мобильный Интернет от Киевстар - самый быст.
Киевстар объявляет третий набор в Big Data School
Строительство частных домов в Киевской области
Архив

  Автопродажа
Продам джип Toyota Highlander 2016 г. Украина Ukraine
Продам грузовик КамАЗ 64115 2011 г. Украина Киев
Продам спецтехнику Автобетоносмеситель АБС-9ДА на шасі КАМАЗ 6520 2018 г. Украина Киев
Продам джип BMW X5 2015 г. Украина ukraine
Продам джип Nissan MURANO 2015 г. Украина kiev
Продам машину Mercedes w124 1992 - 2018 г. Армения dilijan

  Доска объявлений
Добрый день
A no fax payday loan danxhsfjdrasyncbrs
Online dating site dating app with 40 mi.
Работа девушкам
Перевести деньги с карты банка россия
Cheap personal loans nwhbrzjchaniuf

  Новые сайты
GuestLaulp
GuestLaulp
GuestLaulp
optiomo
GuestLaulp
Phycle

Новости компанийДобавить новость    Регистрация   
Архив
[2017-09-21]  Вперше в Україні відбувся столярний фестиваль REMESLO
Вперше в Україні відбувся столярний фестиваль REMESLO

16 вересня, в рамках Столярного фестивалю Remeslo, пройшов круглий стіл, на якому обговорювалися питання відповідності навчальних програм вимогам роботодавців.
Тема круглого столу: Освіта в галузі: потреби vs реалії. Як, чому і навіщо потрібно вчтити?
В обговоренні приймали участь представники профільних навчальних закладів з різних регіонів України: ВНЗ, ВПТУ, професійно-технічні ліцеї, регіональні департамени профтехосвіти та представники галузевих компаній-роботодавців.

Про недоліки сучасних навчальних програм не говорить тільки ледачий, претензії накопичуються, а нових рішень немає. Нині в Україні існує величезна проблема з кадрами у деревообробній промисловості. Велика кількість підприємств потребує кваліфікованого персоналу, але не може його набрати - на ринку праці відсутні вільні непрацевлаштовані фахівці. Останні модні тенденції у виборі професії переорієнтували молодь на інші спеціальності – юристів, економістів, маркетологів, бухгалтерів, менеджерів, тому зараз існує значна кількість не працевлаштованих юристів, економістів, а не вистачає фізиків, хіміків, інженерів, агрономів, технологів, представників робочих спеціальностей. На сьогодні кваліфікований столяр отримує таку ж саму зарплатню як управлінець середньої ланки, а подекуди й вище. За останніми даними популярних сайтів з пошуку роботи пропонують, в залежності від кваліфікації, від 3600 до 20000 грн.зарплатні. Технологи деревообробки та меблевого виробництва мають змогу отримувати зарплату від 25000 до 50000 грн.

Окрім відсутності підготовлених кадрів до проблеми долучається ще такий фактор, як відтік професіоналів за кордон. Рекрутингові компанії Східної Європи полюють за українськими фахівцями й активно агітують молодь, в подальшому, планувати своє майбутнє вже в інших країнах. З введенням нових правил виїзду за кордон це питання може загостритись й вже через рік українські підприємства залишиться без персоналу. Інформаційний вакуум в суспільстві демонструє дивну тенденцію: фахівців не вистачає, а профільні навчальні заклади, з року в рік, мають суттєвий недобір студентів. Це створює нову проблему – деревообробні спеціальності скорочуються, не зважаючи на великий попит в кадрах.

Група компаній «Трейдекс» розуміючи проблематику питання запропонувала свій варіант вирішення – створила платформу для комунікації освітян і роботодавців. Цей захід направлений на консолідацію зусиль обох зацікавлених сторін та створення плану дій, що дозволить запобігти згасанню деревообробної галузі.

Столярний фестиваль REMESLO, в рамках якого, проводиться круглий стіл, направлений на формування позитивного іміджу у пересічного громадянина, та має на меті створення сучасної інтерактивної комунікаційної платформи, для популяризації та підвищення іміджу столярної справи та ремісничих спеціальностей.
Деревообробна справа та меблеве виробництво, останнім часом, демонструє позитивну динаміку розвитку й має оцінку на міжнародному рівні. Українські представники предметного дизайну були відзначені престижними преміями Red Dot Design Award. Українські виробничі компанії, застосовуючи новітні технології, автоматизуючи бізнес-процеси, впроваджуючи філософію «ощадливого виробництва» ( lean production) створили якісний продукт і гідно представили країну на міжнародній виставці «IMM Сologne 2017» в Кельні, Німеччині. Ці впевнені кроки у галузі деревообробної та меблевої промисловості відкривають Україну міжнародній спільноті й розширюють спектр співпраці, що, безумовно, буде сприяти інтенсивному розвитку, в подальшому виділяючи дану галузь як економічно пріоритетну для країни.
Ми не можемо стояти осторонь та спокійно спостерігати за тим, як генофонд країни від’їжджає на збір суниці до Польщі, а в Україні назріває серйозна економічна криза у різних галузях. Ми маємо за мету інформувати населення про те, що в Україні є майбутнє і робота та закликаємо учасників ринку консолідувати зусилля на вирішення наших суспільних проблем і в цьому нам дуже необхідна підтримка засобів масової інформації.

http://remeslo.org.ua

Перейти на главную: Доставка грузов

Купить товары для красоты и здоровья с доставкой по Украине - Интернет-магазин ezo-market.com.ua


 
   Напоминаем, новость может добавить каждый желающий абсолютно бесплатно. Администрация сайта не несет ответственность за размещенную информацию.