Itrans - Грузоперевозки. Перевозка грузов. Грузовые перевозки. Доставка грузов. Автоперевозки.

Предлагаем Вашему вниманию статью на тему: Використання термопар Косарэва.

itrans.kiev.ua info@itrans.kiev.ua
  Вход в систему
Логин:
Пароль:
Регистрация
Восстановить пароль

  Сайт-Лидер
Грузоперевозки по Украине
Каталог сайтов  

  Последние Новости    
Свыше 6 тысяч терабайтов поздравлений: как украинц.
Киевстар развивает Big Data-рынок Украины
1й икорный супермаркет продал испорченную икру и о.
Юлия Матковская рассказала, как привести к ответу .
Под знаком 4G: главные темы и спикеры рынка телеко.
Архив

  Автопродажа
Продам грузовик SHAANXI MAN F2000 2018 г. Казахстан Алматы
Куплю машину Автвыкуп Автовыкуп 1990 - 2018 г. Украина киев
Продам автопоезд Toyota ПРИУС-ГИБРИД 2016 г. Украина new
Продам машину Toyota corolla 2016 г. Украина ukraine
Продам джип Toyota Highlander 2016 г. Украина Ukraine
Продам спецтехнику Автобетоносмеситель АБС-9ДА на шасі КАМАЗ 6520 2018 г. Украина Киев

  Доска объявлений
Buy viagra no prescription znbddjchaniht
Xmpaxzxp
Btesvrcj
Xzyroszl
Wpxldvpf
Edwvfqpt

  Новые сайты
GuestSoymn
GuestSheem
GuestSheem
Miaprolf
GuestSoymn
GuestSoymn

Новости компанийДобавить новость    Регистрация   
Архив
[2017-05-04]  Використання термопар Косарэва.

Використання термопар Косарєва – перспективи та необхідність стандартизації.
Автор: Дідоренко Олександр Олександрович
випускник Машинобудівного коледжу СумДУ. Навчався 2002-2006 рік. Інженер механік хімічного та нафтового машинобудування.

Базовою статею, яку рекомендую переглянути, є моя стаття в конференції ЕЛІТ СумДУ http://elitconf.sumdu.edu.ua:8080/data/FEE-2017.pdf сторінка 113. Це, що б краще розумітися в новій статті. В якій описана нова інформація.
Використання термопар високого КПД Косарєва, винайдених в 1998 році, потребує стандартів виробництва. Для більш зручного їх використання на практиці.
Я пропоную використання розмірів Ширина*висоту*товщину в сантиметрах. 10*10*1, 20*20*1, 50*50*1, 100*100*1. Для чого дана пропозиція, кожен виробник, може встановлювати власну площу виробництва, але це не зручно для користувача. Особливо коли необхідно замінити одну з панельних термопар Косарєва. Якщо розміри панелей, матимуть стандартні розміри, то в разі необхідності ремонту, для заміни, можно використовувати, панелі термопар високого КПД Косарєва, від різних виробників.
Під панелью 10*10*1 розуміється що довжина панелі 98мм ширина панелі 98мм товщина 10мм. Під панелью 20*20*1. довжина 198мм, ширина 198мм, товщина 10мм. Зменшення фактичного розміру на 2мм… тому, що- на стіні, споживач міг з легкістью використовувати панелі різних розмірів. Наприклад 100*100*1 та всі інші типи, зменшення фактичних розмірів панелей на 2 мм, дасть зазор між панелями… і його завжди можно закрити, використовуючи монтажну піну, для утеплення- тим самим спрямувати тепловий потік через термопари.
Я рекомендую розглянути використання, термопар високого КПД Косарєва- як елемент «енергозбереження» будинку. Термопари високого КПД Косарєва мають КПД близько 40%, при малих перепадах температур близько 1 градуса цельсія. Вони створювалися, щоб перетворювати «розсіяні» перепади температур, та наявність потоку тепла, в електричний струм. Вперше були використанні, для побудови електростанції на природніх перепадах температур, потужністью 10 мега ват. Проектант Косарєв. Середовища, між якими була різниця температур вода, одну воду нагрівали на сонці, а іншу охолоджували під землею… холодна та тепла вода, що мала різницю температури 3 градуси, омивала різні сторони термопари.
Завдяки чому, є можливість, покриття будинків, як теплоізоляцією, Термопарамі високого КПД Косарєва. В Африці, та Австралії… В день та в ночі різна температура повітря… Якщо будинок покритий термопарами високого КПД Косарєва, то його стінки, в день отримують тепло від повітря- виробляючи при цьому електрику. В ночі стінки будинків відають тепло повітрю, і знову виробляється електрика.
Особливість використання Термопар високого КПД Косарєва, їх можно використовувати разом із сонячними батареями та сонячними колекторами- вони збільшать ефективність їх використання.
Розглянемо використання сонячних батарей та термопар Косарєва. Сонце освітлює сонячну батарею, коефіцієнт сірості якої 58-64%... тобто, вона поглинає 58-64% сонячного світла, що падає на неї… і лише 20% сонячного світла що падає, перетворюється в електрику- решта перетворюється в теплову енергію. Якщо під низом сонячної панелі розміщено Термопарі високого КПД Косарєва, а між сонячною панелью та термопарою встановлено як прокладку, алюмінієвий лист- він добре передає теплову енергію від сонячної панелі термопарі. З другої стороні термопарі, варто встановити Радіатор. І обдувати його прохолодним повітрям( мається на увазі поставить розпилювач води, під термопарою, мікро розпилені каплі води, контактують з теплим повітрям, і вода випаровується, а температура повітря знижується). За рахунок природної конвекції, зволожене повітря, поступово буде переміщуватися, даючи доступ новим поріям повітря. Для роботи такого насосу буде витрачено, біля 100 ват електричної енергії… На кожні 5 квт електроенергії вироблені за допомогою різниці температур.
Також термопарі високого КПД Косарєва, можно використати- для створення «сепараторних» електростанцій. Ми маєм повітря- температури 20 градусів цельсія- наприклад. Відносна вологість 65%... якщо з одного боку, термопари встановленої вертикально розпилювати воду температура падає до 18 градусів цельсія та відносної вологості 80-90%.... отримана різниця температур, дозволяє отримувати з навколишнього повітря, електричну енергію, за рахунок перетворення теплової енергії повітря. Даний спосіб, доцільно використовували в регіонах планети, з посушливим кліматом. Допускаю, можливим розпилення на таких електростанціях- води, що є промисловими відходами і зливається у відстійники. В даному випадку- проходитиме випаровування води, і осідання залишків у виді концентрованих промислових відходів. Не всі види, води, що зазвичай містить в собі відходи виробництва можно використовувати… Але, можна наприклад використовувати воду, що містить в собі залишки від виробництв цукру та пивоваріння, спиртовиробництва(відпрацьовану брагу), ті інших галузей.
Дуже перспективним є використання Термопар високого КПД Косарєва, разом з тепловими насосами(ТН). ТН використовує в своїй роботі, зворотній цикл Карно- та дозволяє витрачаючи 1 Квт електричної енергії, за рахунок процесів випаровування та зжимання хладрогену, перекачувати до 8КВт теплової енергі з навколишнього середовища. 1 КВт тепла на годину= 3,6Мега джоулів тепла. При модернізації, процесу перекачування теплової енергії, шляхом використання теплообміників, в яких встановлені термопари високого КПД Косарєва- де одна вода отримує тепло від навколишнього середовища, а охолоджена вода від теплового насосу, через теплообміник, забирає тепло у води, що отримала його від навколишнього середовища. При умові, що стінки цього теплообмінника вкриті Термопарамі високого КПД Косарєва- буде вироблятися електроенергія.
Цікаво знати що, отримувати електроенергію за допомогою ТН, можно в двох ступенях… З теплової енергії, що подається на тепловій насос, як перша ступінь… Та теплової енергії, що подається із теплового насосу, як друга ступінь. Це дозволить споживачеві, що використовує тепловий насос для опалення… Віробляти електричну енергію з розсіяного тепла в навколишньому середовищі. Як мінімум в перспективі заплановано, отримання енергії, в вигляді електрики, що покриває частину витрат теплового насосу. Але теоретичні розрахунки показали що, можно створить, новий вид електростанцій, що переробляє теплову енергію навколишнього середовища, в електричний струм.
Розрахункові дані. КПД термопар Косарєва, до 40%. Тепловий насос витрачає 1 квт електрики, а за рахунок процесів випаровування та зрідження хладрогену перекачує 8 квт теплової енергії. Використовуючи закон збереження енергії, проводимо розрахунок.
При випаровуванні поглинеться 8 Квт тепла. Якщо при нашому процесі, тепло проходитиме через термопари високого КПД Косарєва, то 40% тепла перетвориться в електрику. Тобто до теплового насосу дійде лиш 60% тепла, і це буде складати 8 КВт… Тобто близько 5.3квт теплової енергії, з навколишнього середовища, перетвориться в електрику в першій ступені. Тобто, фактично з навколишнього середовища буде поглинуто 5.3+8=13.3 Квт теплової енергії.
При зрідженні газу, тепловий насос виділяє 8 КВт тепла, якщо його пропустити, у другій ступені перетворення, через термопарі високого КПД Косарєва можно отримати 8*40%:100%=3.2 Квт електроенергії.
Таким чином, згідно теоретичних розрахунків, ТН поєднаний з термопарами високого КПД… витрачаючи 1 КВт електричної енергії, здатен перекачувати тепло навколишнього середовища- при цьому переробляти близько 8.5Квт тепла навколишнього середовища, в електричну енергію… та виробляти близько 4.5 Квт теплової енергії для опалення чи підігріву води.
Особливістью цієї методики використання ТН. Стане необхідність, великих запасів тепла, яке можно зібрати з навколишнього середовища. Можливі джерела світовий океан, та моря, і великі водойми. Також теплову енергію можно збирати із повітря та грунту.
Як зібрати тепло навколишнього середовища. Використовуючи другий закон термодинаміки. Тепло йде від більш нагрітого тіла, до більш холодного. ТН, дає холодній теплоносій, який відав свою теплову енергію, газу що випаровується при роботі зворотнього циклу Карно. Цей теплоносій відає своє тепло… а потім його пускаємо трубамі- наприклад у водоймі, оскільки він більш холодний за воду у водоймі- він отримує від неї тепло.

Дидоренко Александр


Перейти на главную: Доставка грузов

Купить товары для красоты и здоровья с доставкой по Украине - Интернет-магазин ezo-market.com.ua


 
   Напоминаем, новость может добавить каждый желающий абсолютно бесплатно. Администрация сайта не несет ответственность за размещенную информацию.