Itrans - Грузоперевозки. Перевозка грузов. Грузовые перевозки. Доставка грузов. Автоперевозки.

В этом разделе компании разных стран размещают статьи и новости о инновациях и новых технологиях, которые они применяют.

itrans.kiev.ua info@itrans.kiev.ua
  Вход в систему
Логин:
Пароль:
Регистрация
Восстановить пароль

  Сайт-Лидер
Грузоперевозки по Украине
Каталог сайтов  

  Последние Новости    
Источник бесперебойного питания APC Back-UPS 650 В.
Источник бесперебойного питания APC Back-UPS 650 В.
“Книга Умных”
“Книга Умных”
Мобильная касса ЭЛВЕС-ФР-Ф
Архив

  Автопродажа
Продам машину Toyota corolla 2017 г. Украина Ukraine
Куплю машину АВТОВЫКУП. АВТОВЫКУП. 1990 - 2021 г. Украина Киев
Продам джип Lexus RX350 2017 г. Украина Ukraine
Продам машину Toyota Camry 2017 г. Украина Ukraine
Продам джип Hyundai santa fe 2017 г. Россия moscow
Продам джип Toyota Yaris 2016 г. Россия moscow

  Доска объявлений
Orexzcpj
Btcdutbs
Srqukeog
Tyuamejp
Iqalkgip
Wixtptbe

  Новые сайты
AnthonyMob
NmilTEASH
Samprolf
Nickprolf
Nickprolf
Annaprolf

Новости компанийДобавить новость    Регистрация   
  Новости компаний
Все   Акции   Новинки   Происшествия   Реклама   События   Разное   

12345678910111213141516

[2021-01-20]  Идентификация с цифровым паспортом Дія на сайте Miloan

Как сообщает портал Экономическая правда: В декабре у клиентов компании Miloan появилась возможность пройти идентификацию личности через приложение Дія — без фото паспорта! Новый способ более практичный и удобный. Он экономит время заемщика и повышает доверие к нему со стороны компании. Вероятность одобрения заявки возрастает практически до 99%!

Подробнее

[2021-01-18]  “Книга Умных”
“Книга Умных”

Интеллект, Знания, Мудрость, Изобретательность… Психология для детей и жуткая сказка для родителей… Словно кусочки мишуры, принимающие различные узоры, тексты книги приводят читателя к одной мысли - почему мы учим своих детей всему, чему угодно, но только не тому, как быть счастливыми?

Подробнее

[2021-01-18]  “Книга Умных”

Интеллект, Знания, Мудрость, Изобретательность… Психология для детей и жуткая сказка для родителей… Словно кусочки мишуры, принимающие различные узоры, тексты книги приводят читателя к одной мысли - почему мы учим своих детей всему, чему угодно, но только не тому, как быть счастливыми?

Подробнее

[2020-11-12]  Клієнт завжди правий - EDIN запустив аналіз сервісів серед своїх партнерів

Бути впевненим у якості та користі сервісу можливо, отримуючи зворотній аналіз від його користувачів. Саме так EDI-провайдер EDIN оцінює свої рішення, якими користуються більше 23 тис. клієнтів. Сервіс має бути клієнтоорієнтованим, він потребує заглиблення в процеси для його оптимізації та спілкування з користувачами на всіх етапах його створення та тестування.

Подробнее

[2020-11-10]  EDIN провів вебінар для постачальників Modern Expo

6 листопада провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар по роботі з платформою EDIN з демонстрацією сервісу для постачальників компанії Modern Expo.

Подробнее

[2020-11-04]  10 тисяч паперових документів щодня: Директор із логістики ТОВ «Три Ведмеді» розповідає, як ЕДО оптимізував бізнес-процеси компанії

Компанія «Три Ведмеді» – національний виробник морозива та заморожених продуктів (пельменів, вареників, піци), що працює на ринку з 1998 року. На сьогодні компанія випускає продукцію під торговими марками Monaco, МОРЖО, Три Ведмеді, Мішутка, Від шефа, Don Pizzeron та ін.

Подробнее

[2020-10-29]  Як технологічні рішення змінюють компанії

EDIN, як компанія, яка надає послуги електронного документообігу, позиціонує впровадження діджитал сервісів у бізнес-процеси як необхідність для розвитку компаній. Це, безперечно, скорочення витрат, економія часу, більше можливостей.

Подробнее

[2020-10-28]  Огляд поведінки українського покупця у 2020 році

Провайдер електронного документообігу EDIN є постачальником послуг для багатьох торговельних мереж України. Саме тому ми постійно стежимо за новими тенденціями, прогнозами та змінами у рітейлі.

Подробнее

[2020-10-27]  Міжнародний день без паперу

Провайдер електронного документообігу EDIN вітає з Міжнародним днем без паперу! В усьомі світі сьогодні звучить гасло “Навчимось використовувати папір раціонально!”. Мета цього свята - брати приклад з організацій, які впровадили технології, що допомагають зберігати природні ресурси, та привернути увагу людей по всьому світу до сучасних безпаперових можливостей.

Подробнее

[2020-10-27]  Стартував пілотний проект e-Delivery

Провайдер електронного документообігу EDIN, повідомляє, що, за даними Ініціативи EU4Digital, 9 жовтня 2020 року розпочався пілотний обмін даними про рахунки через канал eDelivery за участі обраних компаній України та Польщі.

Подробнее

[2020-09-28]  ТОП постачальник алкогольних виробів Global Spirits про автоматизацію бізнес-процесів

Global Spirits - один зі світових лідерів у виробництві алкоголю, найбільший в Європі міжнародний алкогольний холдинг. У структуру холдингу входять найбільші виробничі майданчики ЛГЗ «Хортиця» і «Одеський коньячний завод», оснащені високотехнологічним обладнанням від світових лідерів, а також дистрибуційна компанія «УДК». Портфель холдингу включає горілчані, коньячні і винні бренди. Продукція Global Spirits експортується в більш ніж 87 країн світу. Центральний офіс знаходиться в Нью-Йорку (США). Власна дистрибуція на території 31-го штату Америки.

Подробнее

[2020-09-24]  ИННОВАЦИОННАЯ МОДЕЛЬ ОПТИЧЕСКОГО СОРТИРОВЩИКА 2020 | ФОТОСЕПАРАТОР ДЛЯ РИСА СЕРИИ DREAM
ИННОВАЦИОННАЯ МОДЕЛЬ ОПТИЧЕСКОГО СОРТИРОВЩИКА 2020 | ФОТОСЕПАРАТОР ДЛЯ РИСА СЕРИИ DREAM

В апреле 2020 Компания Meyer представила флагманскую модель фотосепаратора для риса на базе завода MAGA.

Подробнее

[2020-08-29]  2020-ий, який змінив бізнес: чого люди очікують від компаній

Уряд України продовжив карантин до 1 листопада. Що очікувати після - спрогнозувати не може ніхто. Проте, бізнес не стоїть на місці, а отже потрібно будувати плани та продумувати як саме втриматися на позиції та чим зацікавити нових клієнтів.

Подробнее

[2020-08-26]  EDIN спільно з Міністерством інфраструктури України провів вебінар з ЕТТН

30 липня провайдер електронного документообігу EDIN спільно з Міністерством інфраструктури України провів вебінар “Електронна ТТН: реалізовані етапи та плани”.

Подробнее

[2020-07-22]  Відеоогляди - новий інструмент Google для продажів

Можливості для роздрібної торгівлі зростають - відтепер Google пропонує продавати через Shoploop. Провайдер е-документообігу EDIN ознайомився з новими інструментами продажів, серед яких відеоогляди замість картки товарів.

Подробнее

12345678910111213141516

Перейти на главную: Доставка грузов

Купить товары для красоты и здоровья с доставкой по Украине - Интернет-магазин ezo-market.com.ua


 
   Напоминаем, новость может добавить каждый желающий абсолютно бесплатно. Администрация сайта не несет ответственность за размещенную информацию.